HİZMETLERİMİZ

KİŞİSEL WEB SİTESİ YAZILIMI

Description

Kişisel web yazılımları, size özel web yazılım hizmetidir. İnternet tabanlı kişisel web sitesi yazılımları amatör hobi amaçlı kurulabileceği gibi kurumsal alanlarda da yaygın olarak kullanılır. Misyon Ajans Yazılım hizmetleri, web tasarım, kurumsal site tasarımı, e-ticaret yazılımları hizmetlerimizin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz Kişisel web sitesi yazılımları içinde çözümler üretmektedir.

Arama motorlarında belirli konuları arayan internet kullanıcılarını tek çatı altında toplamak, onların siteyi alışkanlık haline getirmelerini sağlamak birinci önceliktir. Özel yazılımların dikkatli bir şekilde kodlanması, arama motoru dostu linklemeler web sitesinin popüler hale gelmesinde etkin rol oynar. Misyon Ajans, uygulamalarında kullandığı seo teknikleri ile web portalınızın maksimum ziyaretçi çekmesini sağlar.

Hizmet bedelinin %50’si nakit olarak, geri kalan bakiye ise çalışmanın tamamlanmasının ardından iş tesliminden önce nakit/banka havalesi olarak gerçekleştirilir. Ön ödeme yapılmadan hizmete başlanmayacaktır.

Summary
Share