HİZMETLERİMİZ

KURUMSAL WEB SİTESİ YAZILIMI

Description

Misyon Ajans’ın profesyonel iş yelpazesinde müşterileri için kurumsal web tasarım, web yazılım, kurumsal kimlik tasarımı ve dijital pazarlama alanında çözümler yer almaktadır. Marka mesajınızı iletmenizin en kalıcı ve etkili yolu, müşterileriniz sizi dijital dünyada aradığında kolay kullanımlı ve mükemmel tasarlanmış bir web sitesi oluşturmaktan geçer.

Misyon Ajans, web tasarım çalışmalarında her zaman global ve trend çizgileri kullanarak görsel tasarımlar oluşturur. Hem hızlı açılan web siteleri hem de SEO uyumlu web tasarım çalışmaları gerçekleştiren Misyon Ajans, yazılım konusunda da güncel frameworkler ve kod yapılarını kullanır. Modern web arayüz tasarımları yapan Misyon Ajansı’nın çalışmaları aynı zamanda SEO uyumludur ve dönüşüm oranı yüksektir.

Misyon Ajans, yalnızca web sitenizi tasarlamakla kalmaz, mesajınızı en etkili şekilde iletebilmeniz için tasarımınızı geliştirir, mesajlar ve görseller konusunda da size destek olur. İçerik üretimi sürecinde ve içeriklerin sitenize eklenmesi aşamalarında şu noktalara dikkat ediyoruz:

  • İçeriklerin markanızla uyumlu olması.
  • Arama motorları için optimize etmek.
  • İçeriklerin hem tasarım hem de görsellerle uyum içerisinde olması.
  • Hedef kitlenizin kolayca ulaşabileceği kelimelerin titizlikle belirlenip eklenmesi.

  Tüm Web Sitelerimiz Responsive olarak yazılmaktadır. %100 Mobil Uyumludur…

Summary
Share