HİZMETLERİMİZ

ÖZEL PORTAL YAZILIMI

Description

Portallar, belirli bir konu ya da aynı ortak ilgili alanlarındaki insanları bir araya getirmek için kurulmuş internet sitelerinin genel adıdır. İnternet tabanlı web portallar amatör hobi amaçlı kurulabileceği gibi kurumsal alanlarda da yaygın olarak kullanılır. Misyon Ajans Yazılım hizmetleri, web tasarım, kurumsal site tasarımı, e-ticaret yazılımları hizmetlerimizin yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz Özel Portal Yazılımları içinde çözümler üretmektedir.

Portal Yazılımlarda asıl amaç, konuya uygun tasarım ile birlikte maksimum kullanıcı potansiyeline ulaşmaktır. Arama motorlarında belirli konuları arayan internet kullanıcılarını tek çatı altında toplamak, onların siteyi alışkanlık haline getirmelerini sağlamak birinci önceliktir. Özel yazılımların dikkatli bir şekilde kodlanması, arama motoru dostu linklemeler portalın popüler hale gelmesinde etkin rol oynar. Misyon Ajans, uygulamalarında kullandığı seo teknikleri ile web portalınızın maksimum ziyaretçi çekmesini sağlar.

Hizmet bedelinin %50’si nakit olarak, geri kalan bakiye ise çalışmanın tamamlanmasının ardından iş tesliminden önce nakit/banka havalesi olarak gerçekleştirilir. Ön ödeme yapılmadan hizmete başlanmayacaktır.

Summary
Share